Kariera

  1. Strona główna
  2. Kariera
  3. Magazynier/Pomocnik magazyniera

19.01.2024

Magazynier/Pomocnik magazyniera

Opis stanowiska:

  • przyjęcie oraz ulokowanie w odpowiednich miejscach na magazynie towaru z produkcji
  • obsługa skanera mobilnego
  • praca na wózku unoszącym/podnośnikowym
  • kompletowanie towaru według zamówień
  • załadunek/rozładunek towaru
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych;
  • zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych zakończone egzaminem UDT;
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym;
  • motywacji do pracy oraz dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętności pracy w zespole;

Naszym kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i prężnie działającej firmie o polskim kapitale;

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie o polskim kapitale;

  • atrakcyjny system premiowy powiększający wynagrodzenie zasadnicze;

  • przyuczenie do stanowiska od postaw dla osób nieposiadających doświadczenia;

  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
  • możliwość dalszego rozwoju;

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w formie elektronicznej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, że:

1)  administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Dane kontaktowe: Inspektor ochrony danych osobowych iod(at)wipasz.pl

2)  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody – w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji,

3)  przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

4)  podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne,

5)  dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa,

6)  dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu,

7)  administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, z tym zastrzeżeniem, że w celu korzystania przez administratora z systemu informatycznego lub usług eRecruiter, zarządca lub właściciel tego systemu w imieniu administratora może wyłącznie w zakresie i na potrzeby modyfikacji (usprawnienia), lub utrzymania, lub naprawy błędów systemu informatycznego lub usług eRecruiter przetwarzać Dane Osobowe na obszarze EOG oraz może przekazywać Dane Osobowe do Państw Trzecich,

8)  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody – przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.