Ładowanie

Oferty pracy

Wipasz S.A.

Mistrz produkcji Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski
Region: lubelskie

Opis stanowiska

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem Działu- Uboju/Dzielenia lub Pakownia
  • Organizacja pracy dla około 60 podległych pracowników działu
  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie przyjęcia i wydania towaru
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych w zakresie przestrzegania zasad dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) oraz zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP) i innych obowiązujących zasad systemu HACCP
  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości w zakresie przestrzegania i ciągłego doskonalenia zasad systemu HACCP oraz innych wdrażanych systemów i standardów oraz monitorowanie wyznaczonych Krytycznych Punktów Kontroli i zwykłych Punktów Kontroli

Wymagania

  • Wykształcenia min. średniego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • Znajomość maszyn pracujących w obszarze działu, będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia w zarządzaniu dużym zespołem ludzi
  • Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań
  • Odpowiedzialności i dyspozycyjności (praca zmianowa)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Darmowe posiłki regeneracyjne
  • Wsparcie szkoleniowe oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilną pracę w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej

Dołącz do nas i przekonaj się, że współpraca z Wipasz oznacza stabilność i ciągły rozwój!

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w formie elektronicznej .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Oddzielnie

Informujemy, że:

1)  administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Dane kontaktowe: Inspektor ochrony danych osobowych iod@wipasz.pl

2)  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji,

3)  przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

4)  podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne,

5)  dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa,

6)  dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu,

7)  administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, z tym zastrzeżeniem, że w celu korzystania przez administratora z systemu informatycznego lub usług eRecruiter, zarządca lub właściciel tego systemu w imieniu administratora może wyłącznie w zakresie i na potrzeby modyfikacji (usprawnienia), lub utrzymania, lub naprawy błędów systemu informatycznego lub usług eRecruiter przetwarzać Dane Osobowe na obszarze EOG oraz może przekazywać Dane Osobowe do Państw Trzecich,