Ładowanie

Oferty pracy

Wipasz S.A.

Lekarz Weterynarii

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski
Region: lubelskie

Opis stanowiska

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Praca przy zwierzętach (Trzoda chlewna)
  • Badanie stanu zdrowia zwierząt,
  • Rozpoznawanie i zwalczanie chorób zwierząt,
  • Prowadzenie dokumentacji lekarsko-weterynaryjnej.
  • Udzielanie konsultacji właścicielom hodowli
  • Przeprowadzanie prostych zabiegów
  • Wykonywanie prac weterynaryjnych oraz podstawowych badań zwierząt

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe weterynaryjne
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B

Od kandydatów oczekujemy również:

  • Budowania relacji z klientem
  • Dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności, dokładności oraz chęci do dalszego rozwoju,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

Naszym Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych umiejętności.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu pracowników.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.