Ładowanie

Oferty pracy

Wipasz S.A.

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski
Region: lubelskie

Opis stanowiska

Do obowiązków należeć będzie:

  • Nadzór nad prawidłowym działaniem i eksploatacją maszyn/urządzeń przed i w trakcie trwania produkcji;
  • Odpowiedzialność za tempo i realizację planów produkcyjnych;
  • Kontrola uzysków technologicznych;
  • Działania związane z zabezpieczeniem mienia i surowców znajdujących się na wydziale;

Wymagania

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży;
  • Sprawność manualna, predyspozycje techniczno - mechaniczne;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność współpracy zespołowej, aktywność, chęć ciągłego uczenia się, samodzielność w myśleniu i działaniu, odpowiedzialność;
  • Motywacja do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować i rozwijać się z Tobą jak najdłużej;

Oferujemy

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Stabilną pracę w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do świąt i wczasów pod gruszą, program sportowy FitProfit, grupowe ubezpieczenie);
  • Pikniki rodzinne, spotkania integracyjne;
  • Szkolenia i rozwój;
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.